Monthly Archives: birželio 2013

Paskutinio skambučio šventės akimirkos

DSC_5029

Paslapčiomis po pamokų nuolat kažką dirbantys ir repetuojantys trečiokai ir jiems padedantys auklėtojai, dar paslaptingesni abiturientai sukūrė šiltą ir įsimenančią Paskutiniojo skambučio šventę!

Paskutiniąją mokslo metų dieną gimnazijoje ketvirtokai rinkosi į papuoštas klases, džiaugėsi trečiokų sveikinimais, klausėsi, ką išleisdamos į platųjį pasaulį pasakė auklėtojos per paskutiniąją pamoką…

Aktų salėje abiturientai išklausė gimnazijos direktoriaus Rimo Bielskio įsakymo dėl leidimo laikyti brandos egzaminus ir direktoriaus sveikinimo žodžių, perskaitė tradicinį testamentą ir scenoje suvaidino šmaikščius jau buvusių pamokų vaizdelius, padainavo ir padėkojo mokytojams ir visai gimnazijos bendruomenei už prasmingai čia praleistus metus. Trečiokai daina ir nuoširdžiais žodžiais linkėjo savo vyresniesiems draugams sėkmės, ragino nepamiršti visko, kas gražu buvo gimnazijoje.

Dėkojame visiems, rengusiems šią puikią šventę, nuotraukose – jos akimirkos.

Amatų ir draugystės ratas

103_2622

Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos bendruomenė dalyvauja visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projekte „Kartu smagiau“. Projektą parengė Technologijų centro vadovė Albina Rimšienė.

Pirmoji projekto veikla – vasaros ir poilsio stovykla „Amatų ir draugystės ratas“.  Dienos stovykloje prabėgo greitai. Mokėmės įvairių amatų, darėme rankdarbius. Stovyklos metu vijome juostas, siuvome maišelius, tekinome grybukus ir kt. Nenuilstamai žaidėme tinklinį, kitus žaidimus.  Linksmiausios dienos buvo turistiniame žygyje. Plaukėme baidarėmis Dubysos upe. Nuplaukę į numatytą vietą, pasistatę palapines, apsigyvenome gamtoje. Žygio dalyviai rinkome vaistažoles, maitinomės sveiku maistu, sportavome, kaitinomės indėniškoje pirtyje ir maudėmės Dubysoje. Vakare linksminomės prie laužo kalbėjomės, dainavome. Paskutiniąją dieną Technologijų centre kepėme sveikuolišką pyragą.

Už stovykloje turiningai  praleistą laiką dėkingi mokytojams Albinai Rimšienei, Valerijui Paulioniui, Irenai Arlauskienei ir kt.

Stovyklos dalyvė Gintautė Laurinavičiūtė