Daily Archives: 2017-06-06

Atsisveikinimo su mokykla šventė

Gegužės 26 dieną mūsų gimnazijos 77 laidos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis. Gimnazijoje vyko šios laidos atsisveikinimo su mokykla šventė.

Simboliška, kad abiturientų tėvai, prieš 12 metų už rankos atvedę į pirmąją klasę savo vaikus, tądien juos iš klasių išvedė paskutinį kartą. Iškilminga abiturientų ir jų tėvelių eisena, vedama gimnazijos trečiokų, abiturientų kuratorių ir pradinukų iš „Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos, pakilo į aktų salę.

Plojimais atėję į salę buvo sutikti gimnazijos direktorius, jo pavaduotojos, mokytojai. Šventė prasidėjo vaizdo reportažu iš „Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos: gimnazistai ėmė interviu iš mažųjų, kaip šie įsivaizduoja, kas yra mokykla, ką vaikai ten veikia, kokia yra Paskutinio skambučio šventė. Linksmai visus nuteikė šešiamečių mintys: jie mokyklą planuoja baigti ir aštuonerių, ir dvidešimties metų, paskutinis skambutis reiškia, kad jau galima eiti į valgyklą… Smagu buvo klausytis ir gyvai atliekamų pradinukų dainelių ir eilėraščių, o vieną dainą – „Tau, mano mamyte“ – jie atliko kartu su abiturientais.

Direktorius Rimas Bielskis ir klasių kuratorės Virginija Rimkuvienė, Raimonda Andriuškienė, Reda Sakalauskienė, Jurgita Jafimovienė sveikino abiturientus: jiems buvo įteikti direktoriaus ir mokytojų pasirašyti linkėjimai, padėkos raštai. Sveikinimo kalbas pasakė R. Bielskis, R. Sakalauskienė, kalbėjo tėvų atstovė D. Miklovienė. Šventinę programą parengė abiturientai, juos dainomis ir posmais kelionėn į gyvenimą išlydėjo gimnazijos trečiokai.

Gimnazijos bendruomenė 77 laidos abiturientams linki kuo didžiausios sėkmės laikant egzaminus ir paties tiesiausio gyvenimo kelio!

Erasmus+ projektų dalyviai – aktyvūs sportininkai

Birželio 4 dieną, vos mokslo metams pasibaigus, atostogauti dar nepradėjome – dalyvavome kasmetiniame maratono bėgime „We Run Vilnius 2017“. Į Vilnių iš mūsų gimnazijos vyko dviejų „Erasmus+“ projektų „Moksliukai: mokymas ir mokymasis 2.0 pasaulyje“ ir „M.U.S.I.C.“ dalyviai bei mokytojai Eugenijus Jafimovas, Gitana Rudzevičiūtė ir Rima Servienė. Maratono dalyviai, profesionalai ir mėgėjai, kaip ir kasmet, galėjo rinktis 20, 10 ir 5 kilometrų distancijas. „Erasmus+“ komanda, kurią sudarė apie 700 bėgikų iš visos Lietuvos, bėgo 5 kilometrų distanciją.

Atvykę gavome starto paketus, kuriuos sudarė mėlyni „Nike“ marškinėliai su „Erasmus+“ logotipu, užkandžiai, dalyvio numeris su mikroschema laikui nustatyti bei įvairios skrajutės. Tada buvome pakviesti prie scenos, kur atlikome mankštą, pasiruošėme bėgimui bei kartu nusifotografavome. Apsivilkę mėlynaisiais marškinėliais kartu su kitais maratono dalyviais, pasirinkusiais bėgti šį 5 kilometrų nuotolį, stojome prie starto linijos ir drauge bėgome gražiausiomis Vilniaus gatvėmis. Nuostabus jausmas užplūdo būnant šioje minioje, tų nepažįstamų, bet „Erasmus+“ programos suvienytų žmonių. Bėgant buvo dalijamas vanduo ištroškusiems ir vaisiai jėgoms atgauti. Maratoną buvo galima stebėti „Delfi“ puslapyje, mat bėgant virš mūsų visą laiką skraidė dronai, šalia bėgimui atitverto kelio stovėjo fotografai ir operatoriai, tiesiogiai transliavę renginį tinklapio skaitytojams.

Džiaugiamės pasiektais rezultatais, gautais medaliais, savo ištverme, patirtais įspūdžiais ir, žinoma, maloniai skaudančiais kojų raumenimis.

Ugnė Paulauskaitė

Komanda