Daily Archives: 2017-12-22

Kalėdinės dirbtuvėlės Technologijų centre

Adventas – ikikalėdinis laikotarpis, susikaupimo, pasiruošimo Kristaus atėjimo į šį pasaulį šventei – Kalėdoms.

Gruodžio 12 d. gimnazijos  Technologijų centre šurmuliavo kalėdinės dirbtuvėlės. Po pamokų į jas  rinkosi mokytojai. Čia buvo kepami ir glajumi dekoruojami meduoliai – visur sklido imbierinių meduolių kvapas!

Kol meduoliai kepė, mokytojai vijo vytines juosteles dovanoms surišti. Artėjančių švenčių jaudulys, gera nuotaika subūrė kolegas ir įžiebė širdyse nepaprastą laukimo jausmą!

Albina Rimšienė,
Technologijų centro vadovė

Dalyvavome akcijoje „Jiems reikia mūsų pagalbos“

Gruodžio mėn. Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokiniai dalyvavo labdaros – savanorystės akcijoje ,,Jiems reikia mūsų pagalbos“. Mokiniai kepė pyragus, juos pardavė mokykloje, o surinktas lėšas aukojo kilniam tikslui: gimnazistų taryba pasiūlė visoms klasėms prisidėti ir paaukoti pinigėlių ar maisto gyvūnų globos namams.

Gruodžio 8 ir 18 dieną, prieš artėjančias šventes, kartu su savo mokytojomis gimnazistai vyko į ,,Šiaulių letenėlės“ gyvūnų prieglaudą, čia pamatė, kaip dirbama su beglobiais gyvūnais, be to, galėjo pavedžioti, pažaisti su prieglaudoje gyvenančiais šuneliais. Žinoma, negalėjome atsispirti nepaėmę pačių mažiausiųjų gyvūnėlių į savo glėbį. Supratome, kad gyvūnai taip pat kaip ir mes, žmonės, trokšta dėmesio, meilės, užuojautos.

Džiugu, kad atsiranda beglobiams gyvūnėliams neabejingų žmonių, kurie paremia šią įstaigą ar net priglaudžia gyvūnus savo namuose.

Gabija Venckutė
Eglės Vaištaraitės ir Vitalijos Jokubaitytės nuotraukos