Kelmės rajono jaunimo apdovanojimai 2011

nominacija

Vasario 22 d. Kelmės rajono jaunimo organizacijų atstovai, rajono mokyklų mokiniai, organizacijų, savivaldybės atstovai ir svečiai rinkosi į Kelmės kultūros centrą, kur vyko Kelmės rajono jaunimo apdovanojimai. Kelmės Jono Graičiūno gimnazijai ir jos mokiniams atiteko net 4 apdovanojimai iš 7. Seimo narys, profesorius Kęstutis Masiulis skyrė padėką Jono Graičiūno gimnazijai už jaunųjų lyderių ugdymą ir turiningą moksleivių laisvalaikį.

Nominacija „MOKYKLA“ – Kelmės Jono Graičiūno gimnazija.
Nominacija „JAUNIMO BALSAS“ – Džastina Laurutytė, gimnazijos trečiokė.
Nominacija „JAUNIMO LYDERIS“ – Aidas Gedminas, gimnazijos trečiokas.
Nominacija „KŪRYBIŠKA SIELA“ – Karolis Šimkevičius, gimnazijos trečiokas.
Seimo nario, profesoriaus Kęstučio Masiulio PADĖKA – Kelmės Jono Graičiūno gimnazijai už jaunųjų lyderių ugdymą ir turiningą moksleivių laisvalaikį.

Dėkojame visai gimnazijos bendruomenei už aktyvų dalyvavimą tarptautiniuose ir respublikiniuose projektuose, už bendradarbiavimą, už kūrybinių idėjų įgyvendinimą.

Dėkojame visiems, kurie balsavote už mus.