Regioninė konferencija sporto aktualijų temomis

DSCF3198

Rugsėjo 13 d. gimnazijoje vyko Regioninė konferencija sporto aktualijų temomis.

VRM ministro patarėjas G.Babravičius pristatė konferencijos tikslus ir LR sporto strategiją iki 2020m. ir 2013-14 m. tarpinstitucinį įgyvendinimo planą.

Konferencijos dalyvius sveikino Kelmės rajono savivaldybės meras V. Andrulis. Su Kelmės rajono sporto vystymo planais ir perspektyvomis supažindino  Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojas K. Bilius. LR Ministro pirmininko patarėjas, Liono universiteto magistras Mindaugas Špokas padarė pranešimą tema „Bendruomenės sveikatingumo centrai rajonuose – raktas į sveiką visuomenę“.

Konferencijoje dalyvavo pasaulio olimpinis čempionas VRM patarėjas Virginijus Alekna. Jis skaitė pranešimą tema „Kelias į didįjį sportinį meistriškumą per fizinį aktyvumą: kaip valstybėje rengiami profesionalūs sportininkai“. Su pasaulio čempionu galėjo pabendrauti gimnazijos administracija ir kūno kultūros mokytojai, mokiniai.