Balti balandžiai, skirti žuvusiems per Holokaustą vaikams

DSCF3107

Sausio 27-ąją dieną visame pasaulyje yra minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Šią dieną yra prisimenama žydų tautos tragedija, pagerbiami visi žuvę žydų vaikai ir suaugusieji.

Mūsų gimnazijoje šiais metais mokiniai dalyvavo akcijoje „Balti balandžiai“, kurios metu pirmokai ir antrokai sužinojo, kas yra Holokaustas, kodėl minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Trečiokai žiūrėjo ištraukas iš TV laidų „Menora“, diskutavo Holokausto tema. Pirmų ir trečių klasių gimnazistai kūrė popierinius balandžius, ant kurių užrašė per Holokaustą žuvusių vaikų vardus. Balti balandžiai papuošė mokyklos koridorių. Balandžius kaip taikos ir vilties simbolius nupiešė IIId klasės mokinė Andžela Gabalytė.