Kovo 11-oji gimnazijoje

DSCF3011

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti gimnazijoje buvo skirti keli renginiai.

Pirmų klasių gimnazistai dalyvavo viktorinoje apie 1863-1864 metų sukilimą. Iš trijų narių sudarytos komandos atliko istorijos testą, taisė klaidas išsiblaškiusio istoriko užrašuose, atsakinėjo į klausimus, bandė prisiminti, kurioje Lietuvos vietoje pastatyti paminklai sukilimo vadams, kur eksponuojama sukilimo vėliava, kas pavaizduota ano meto karikatūrose… Komandoms padėti ir pelnyti taškų galėjo žiūrovai. Pasibaigus viktorinai ir suskaičiavus taškus paaiškėjo, kad I vietos laimėtoja tapo IXa klasės komanda (E.Brazauskas, K.Jakavičiūtė, M.Petkevičius). II vieta atiteko IXc klasės komandai (U.Slunksnytė, L.Graisas, J.Kuizinas), III vietą laimėjo IXd klasės komanda (T.Jucevičius, M.Šuklytė, K.Žalandauskaitė), nuo kurios labai nedaug atsiliko A.Dapnytė, G.Kazlauskaitė, N.Pociūtė iš IXb klasės. Visos komandos apdovanotos padėkos raštais ir istorijos mokytojų dovanomis, tilpusiomis į įvairiaspalvius vokus. O I-ąją vietą laimėjusi komanda atstovaus mūsų gimnazijai rajoniniame istorijos žinių konkurse „1863 m. sukilimo įvykiai Kelmės krašte“.

Antrų klasių gimnazistams surengtas konkursas ,,Lietuvos istorijos labirintuose“, kuriame jie parodė, kaip gerai moka Lietuvos istoriją. IIa (G.Jagminaitė, M.Tallat-Kelpšaitė, S.Kasparavičius), IIb (G.Danauskaitė, R.Ivoškytė, O.Sakaitė), IIc (A.Ramanauskytė, D.Kazlauskaitė, O.Kaušiūtė) ir IId (V.Barakauskas, E.Gecaitė, S.Glazauskaitė) klasių komandos atsakinėjo į klausimus apie svarbius Lietuvos istorijos faktus, prisiminė datas, pasakojo apie žymius Lietuvos žmones – literatus, dailininkus, kompozitorius, mokslininkus – ir jų veiklą.

Konkurso nugalėtoja tapo IIa klasės komanda, II vietą laimėjo IIc, III-ąją – IId, tik kelių taškų iki III vietos pritrūko IIb klasės komandai.

Ir pirmų, ir antrų klasių konkursų vedėja buvo istorijos mokytoja R.Servienė.

Per gimnazijos televiziją buvo transliuojamos gimnazistų sukurtos skaidrės, plakatai.

Kovo 11-osios renginius organizavo istorijos mokytojai R.Servienė, R.Sakalauskienė, E.Ūksas, jiems talkino direktoriaus pavaduotoja Ž.Klimienė, A.Mikalajūno informacijos centro vadovė L.Šuklienė, inžinierius-programuotojas M.Burzdžius.

[nggallery id=31]