Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2013

13

Jau ne pirmus metus mūsų gimnazija prisideda prie visoje Lietuvoje vykdomos iniciatyvos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“.

Šiais metais „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ gimnazijoje buvo skirta šypsenai. Etikos mokytoja A. Grincevičienė per pamokas mokiniams skaitė gražius ir prasmingus žodžius apie šypsenos vertę, diskutavo apie patyčių žalą. Mokiniai kartu su savo auklėtojais klasės valandėlių metu piešė, klijavo, kūrė šypsenas, kurios papuošė gimnazijos stendą.

Ketvirtokai Aidas Gedminas, Greta Gečaitė, Viktorija Repšytė, Ramunė Andrijauskaitė, Žilvinas Jakštonis ir Greta Myniotaitė inicijavo ir suorganizavo diskusiją apie patyčias pirmų gimnazijos klasių mokiniams.

Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ užbaigė gimnazistų prezidento A.Gedmino suorganizuotas flasmob‘as. Jo metu gimnazijos mokiniai kartu su mokytojais nusifotografavo sustoję į šypseną.