Tinklinio varžyboms pasibaigus

Picture 115

Šiemetinėse – 2013-ųjų metų – tinklinio varžybose žaidė netgi šešios komandos, tarp kurių buvo ir mokytojų komanda. Finalinėse kovose liejosi emocijos: vieni džiaugėsi, o kiti braukė nusivylimo ašarą… Varžybose dėl aukso užteko dviejų rungtynių, kuriose savo pranašumą rezultatu 2-1 ir 2-0 įrodė vyriausiųjų mokinių rinktinė „Abiturientai“ (Milda Volskytė, Renata Juškaitė, Martynas Atkočaitis, Martynas Lopetaitis, Mantas Ambroza). Antroje vietoje liko „Super Sajanų“ komanda (Beatričė Raščiūtė, Aurimas Galkontas, Ignas Barauskis, Karolis Račas, Benas Pikelis).

Kovoje dėl bronzos užvirė atkakli kova – prireikė netgi lemiamojo „auksinio“ seto! Pirmąsias rungtynes 2-0 laimėję mokytojai (Rasa Gabšytė, Vitalija Saikavičienė, Algirdas Tamašauskas, Svajūnas Klimas, Darius Barauskis, Valerijus Paulionis), antrose turėjo pripažinti IIIa klasės komandos (Milda Šuklytė, Violeta Gotautaitė, Dainius Kučinskas, Martynas Tamkus, Gediminas Maziliauskas, Aivaras Tučkus) pranašumą: trečiokai laimėjo rezultatu 2-1. Taigi, esant lygiam pergalių skaičiui buvo žaidžiamas „auksinis“ setas iki 15 taškų. Jį laimėjo ir sidabro medaliais džiaugėsi IIIa klasės komandos žaidėjai.

Finalinių rungtynių metu buvo renkami naudingiausi komandų žaidėjai. Jais tapo R. Juškaitė („Abiturientai“), I. Barauskas („Super Sajanai“), D. Kučinskas „IIIa“, A. Tamašauskas („Mokytojai“).