Gimnazistai – konferencijoje, skirtoje poeto Vlado Šimkaus atminimui

simkus

2014 m. kovo 21 d. Vaiguvos Vlado Šimkaus vidurinėje mokykloje vyko konferencija „Vlado Šimkaus gyvenimo ir kūrybos takais“, skirta šio poeto 77-osioms gimimo metinėms.

Konferencijoje kartu su mokiniais iš „Aukuro“ pagrindinės, Pakražančio ir Vaiguvos Vl.Šimkaus vidurinių mokyklų, „Kražantės“ progimnazijos dalyvavo ir mūsų gimnazistai: Laura Lideikytė (Id klasė), Karolina Jakavičiūtė (IIa klasė), Kristinas Trepenskis (IVe klasė) ir Simonas Strazdas (Ic klasė). Jiems konferencijai pasirengti padėjo gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos.

L.Lideikytė ir S.Strazdas deklamavo Vl.Šimkaus eilėraščius, K.Jakavičiūtė – savos kūrybos eiles, o K.Trepenskis skaitė pranešimą „Poetinė ironija Vl.Šimkaus eilėraščių rinkinyje „Bitės pabėgėlės“.

Po meninių pristatymų visų mokyklų komandos turėjo atlikti praktines užduotis – dainuoti, piešti, kurti eiles… Džiugu, kad mūsų gimnazistai gavo apdovanojimą kaip kūrybingiausia komanda.

Genovaitė Rutkūnienė,
vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja