Gimnazijos tinklininkai – zoninių varžybų nugalėtojai

gimn. 2016 prie pavadinimo

Kovo 19 d. Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių vaikinų tinklinio žaidynių zoninės varžybos, kuriose dalyvavo komandos iš Kelmės (Jono Graičiūno gimnazija), Šiaulių (Juliaus Janonio gimnazija), Panevėžio (Juozo Balčikonio gimnazija), Radviliškio rajono (Šeduvos gimnazija), Biržų („Saulės“ gimnazija). Mūsų gimnazijos tinklininkai, kuriuos treniruoja kūno kultūros mokytojas metodininkas Darius Barauskis, visas komandas įveikė rezultatu 2:0 ir tapo šių varžybų nugalėtojais!

Tinklininkų komanda – kapitonas Marius Barauskis, Erikas Barakauskas, Justinas Beresnevičius, Ailantas Sutkus (visi vaikinai iš IIb klasės), IId klasės mokiniai Gustas Buivydas, Benas Rimdeika, Simas Grigalaitis ir Mantvydas Ralys iš Ia klasės – iškovojo kelialapį į tarpzonines varžybas, kurios balandžio 22 d. vyks Kelmėje, „Kražantės“ progimnazijoje. Linkime jiems sėkmės!

gimn. 2016 prie pavadinimo