Išvyka į Piligrimų centrą

prie-pavadinimo

Lapkričio 28 d. Ia klasės mokiniai su klasės kuratore Vaida Karabiene  vyko į Tytuvėnų piligrimų centre vykusį edukacinį užsiėmimą „Trys Dievo dovanos ir kiti kvapai“. Mokiniai sužinojo, kad vienuoliai turėjo sodelį, kuriame augino įvairias vaistažoles. Užsiėmimo metu dalyviai bandė iš kvapo atpažinti įvairiausias žoleles, minė mįsles, traukė burtus iš pupelių. Iš  labiausiai patikusių žolelių kiekvienas  pasidarė kvapų maišelį. Po užsiėmimo mokiniai apžiūrėjo Tytuvėnų bažnyčią, apsilankė atskirame kambarėlyje, kur melsdavosi tik vienuoliai.

Linksmoji išvykos dalis – baseinas, esantis Budraičiuose. Išvyka labai patiko ir buvo įdomi. Visi Ia klasės mokiniai grįžo linksmi ir dovanų parsivežė savo sukurtą kvapų maišelį!

Urtė Simonaitytė