ATVIRŲ DURŲ SAVAITĖS-2017 RENGINIAI KELMĖS J. GRAIČIŪNO GIMNAZIJOJE GEGUŽĖS 15–19 DIENOMIS

gimlogo

Gegužės 15 oji – GIMNAZISTO DIENA

9 val. prasidės gimnazistų savivaldos renginiai. Gimnazistų Prezidento, šauniausios klasės rinkimai, tarptautinių Erasmus+ projektų pristatymas, aktyviausiai veikiančių Kelmės krašto nevyriausybinių jaunimo organizacijų pristatymas, nominacijų dalybos (aktų salėje).

Gegužės 16-oji BŪSIMŲJŲ GIMNAZISTŲ DIENA

10 val. būsimiesiems trečiokams (11-okams) bus pristatytos viduriniojo ugdymo programos, kurias siūlo gimnazija, dvejų metų ugdymo planų sudarymo principai (aktų salėje). Mokiniams iš kitų mokyklų bus surengta ekskursija po gimnaziją.

12 val. laukiame visų, norinčių mokytis gimnazijos I-IV (9-12) klasėse, bei jų tėvelių. Pristatysime Jums gimnaziją, pasitarsime dėl ugdymo proceso (aktų salėje).

Gegužės 17-oji – MATEMATIKOS DIENA

9-11 val. matematikos protmūšis „Žinau, moku, pritaikau!“ (aktų salėje).
Dalyvauja mišrios I – II klasių komandos.

Gegužės 18-oji – MENŲ DIENA

10.40 val. IVc klasės gimnazistės Emilijos Sasnauskaitės fotografijų parodos ,,Praeities ženklai” atidarymas (II aukšte, prie mokytojų kambario).

12 val. gimnazijos Leidybos centro darbų pristatymas (aktų salėje).

Gegužės 19-oji – PADĖKOS ir MUZIKOS DIENA

12 val. Muzikos studijos „Obertonas“ koncertas. Padėkos šventė visiems, garsinusiems gimnazijos vardą olimpiadose, konkursuose, festivaliuose, varžybose, rėmusiems gimnazijos bendruomenės kūrybines idėjas ir projektus!

A.Mikalajūno, „Mokslo“, „Hipokrenės“, „Muzikos“, „Amatų“, „Sporto“ premijų įteikimas (aktų salėje).

 

KVIEČIAME DALYVAUTI!