Sėkmė respublikiniame kompiuterinių muzikos technologijų konkurse

prie pavadinimo

Šiemet sėkmė lydėjo mūsų gimnazijos mokinius, kurie mokosi kompiuterinių muzikos technologijų ir dalyvavo tradiciniame respublikiniame konkurse „Muzikos kūrimas mobiliems telefonams“.

Iš keturių konkurso nominacijų net dvi pelnė mūsų gimnazistai. Nominacijos „Už geriausią sms signalą“ laureatu tapo IVc klasės mokinys Nojus Armonas, nominacijos „Už geriausią žadintuvą“ laureatė – Erika Staražinskytė iš IIIa klasės, o Monika Strelkauskytė (IIIc klasė), viena iš penkių konkurso dalyvių, pelnė konkurso paskatinamąjį diplomą „Už kūrybiškas pastangas“.

Konkurso komisijos pirmininkas KTU Audiovizualinių menų katedros vedėjas Vytautas Kederys, aptardamas mokinių darbus, pabrėžė kad „konkurso dalyvių kūrybiškumas ir pastangos kasmet auga, ir tai džiugina“.

Konkursą organizuoja Informacijos technologijų mokymo centras, Kauno technologijos universitetas, o mūsų gimnazistus kompiuterinių muzikos technologijų moko bei konkursui jiems pasirengti padėjo mokytojas Svajūnas Klimas.

Emilija Sasnauskaitė

20170517_154908