Gimnazistai dalyvavo Nacionaliniame ekonomikos egzamine

Eko egzaminas

Jau trečią kartą organizuojamas Nacionalinis ekonomikos egzaminas, kurį rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas bei Lietuvos radijas ir televizija, šiemet vyko įsibėgėjant karantinui šalyje. Tačiau tai nesutrukdė Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos – egzamino Ambasadorės Kelmės rajone – mokiniams jame dalyvauti: savo ekonomikos žinias galėjo pasitikrinti kiekvienas jam patogiu metu, nes egzaminas vyko visą dieną internetu.

Suprantantys, kad gyvenimas tampa vis labiau inertiškas, Kelmės gimnazistai buvo aktyvūs: egzamine dalyvavo ne tik ekonominiais procesais besidomintys mokiniai, bet ir tie, kurie pamokose gilina ekonomikos žinias, taiko jas daugelyje sričių – nuo kasdienio gyvenimo sprendimų iki politikos, popkultūros ar istorijos.

Nerijus Šarauskas,
Ekonomikos ir verslumo vyresnysis mokytojas