Gimnazijos delegacija viešės Suomijoje

erasmuslogo_mic

Kelmės J. Graičiūno gimnazijoje vyksta Erasmus+ programos KA1 projektas EICB (English for Intercultural Communication Boost). Pagal šį projektą liepos mėnesį dešimties gimnazijos mokytojų grupė kėlė savo kvalifikaciją Soverato, Italijoje, o rugpjūčio 23-27 dienomis gimnazijos delegacija, kurią sudaro direktorius Rimas Bielskis, anglų kalbos mokytoja Rasa Rimidytė-Liekienė ir projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Ineta Leščiauskienė, išvyksta į Suomiją, Tammerkoski vidurinę mokyklą Tamperėje, kur atliks minėtame projekte numatytas veiklas. Kelmės gimnazijos pedagogai lankysis pamokose, kurios nors ir rugpjūčio mėnuo, Suomijoje jau vyksta, diskutuos įvairiais aktualiais gimnazijai klausimais su Tammerkoski mokyklos administracija.

Ineta Leščiauskienė,
anglų kalbos mokytoja metodininkė, projekto koordinatorė