PARAMA

Mieli Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos draugai, rėmėjai, buvę gimnazistai, kreipiamės į visus, kuriems svarbūs pokyčiai ir mūsų gimnazijoje, kuri šiais metais švęs 80 metų jubiliejų, ir Kelmės krašte, kreipiamės į visus geros valios žmones, kurie vertina indėlį į jaunimo švietimą!

2020-aisiais – jubiliejiniais metais – norime, kad mūsų gimnazijoje būtų įkurta išmanioji 3D klasė. Išmaniosios klasės principas analogiškas 3D kinui, kai specializuotų akinių pagalba yra matomi erdviniai vaizdai su galimybe virtualiai pažinti reiškinius, procesus, pavyzdžiui, regėti smegenų veiklą, matyti molekulių dalijimosi ir jungimosi procesus ir kt. 3D technologijos pagalba net ir sudėtinga informacija mokiniams tampa lengviau suprantama, o užduotys paprasčiau įveikiamos.

Manome, kad 3D klasė būtų puiki Jūsų ir mūsų – gimnazijos mokytojų, dabartinių gimnazistų tėvelių – dovana gimnazijos jubiliejaus proga. Jei pritariate gimnazijos bendruomenės idėjai įkurti 3D klasę, labai prašome 1,2 proc. pajamų mokesčio skirti Kelmės Jono Graičiūno gimnazijai, kodas 190091584 arba finansinę paramą pervesti į gimnazijos sąskaitą: LT414010043800010146, Luminor Bank AS Lietuvos skyrius. Jūsų skirtos lėšos bus panaudotos būtent 3D klasės įkūrimui!

Dėkojame visiems, padėsiantiems įgyvendinti 3D klasės įkūrimo idėją, ir lauksime Jūsų gimnazijos jubiliejaus šventėje!

Gimnazijos direktorius Rimas Bielskis

Parašykite komentarą