Rajoniniai

„Muzikos pasaulis“. 2011 m. gimnazijos mokinių ir mokytojų kūrybos klubas „Hipokrenė“ įgyvendino Kelmės rajono savivaldybės remtą projektą „Muzikos pasaulis“. Tai jaunimo iniciatyvų ir laisvalaikio plėtojimo projektas, kuriuo buvo siekiama organizuoti vaikų ir jaunimo užimtumą kultūros srityje. Jis skirtas muzikuojantiems ir besidomintiems muzika jaunuoliams. Projekte „Muzikos pasaulis“ buvo suteikta galimybė pasirodyti, pasimokyti ir pasidalinti patirtimi muzikuojančių mokinių, jaunimo grupėms, atliekančioms gyvą muziką. Muzikos mokytojai, grupių vadovai dalijosi darbo patirtimi.

Projekto „Muzikos pasaulis“ viena iš veiklų – gimnazijoje tradiciškai organizuotas gyvai grojančių jaunimo grupių festivalis–konkursas „Muzikos dirižablis“, kuriame dalyvavo muzikos grupės iš Kelmės, Šiaulių, Tauragės, Šilalės, Klaipėdos, Birštono, Radviliškio – iš viso septyniolika kolektyvų. Jauniesiems muzikantams surengta meistriškumo pamoka, kurią vedė festivalio-konkurso vertinimo komisijos nariai. Plačiau apie projektą – publikacijoje „Penktasis „Muzikos dirižablis“ Kelmėje“.

2013 m. projektas „5 pojūčiai“ buvo finansuojamas iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Projekto „5 pojūčiai“ tikslas buvo padėti mokiniams išmokti įveikti stresą. Mokiniai buvo supažindinti su streso sukeliamomis fizinėmis ir psichologinėmis reakcijomis, streso įveikimo galimybėmis bei kaip streso sukeliamas būsenas išnaudoti teigiamoms reakcijoms skatinti. Projekto metu mokykloje buvo vedami užsiėmimai-klasės valandėlės, atliekami tyrimai ir kt.

2013 m. veikė vasaros poilsio stovykla „Amatų ir draugystės ratas“. Stovyklos metu  vyko aktyvi meninė, sportinė veikla. Gimnazistai kūrybingai, turiningai ir kryptingai praleido laisvalaikį, mokėsi amatų bei sveikos gyvensenos