Gimnazija dalyvauja naujame projekte

DSCF3068

Nuo 2013 metų pradžios J. Graičiūno gimnazija kartu su Socialinės integracijos centru pradėjo įgyvendinti projektą „Lygių galimybių akademija: Priimk. Drąsink. Keiskis“. Projekte dalyvauja mokiniai, mokytojai ir tėvai. IIa klasės gimnazistams karjeros konsultantė D. Armalienė vedė pažinimo popietę „Atrask savyje save“. Gimnazijos mokytojai kartu su psichologe V. Servutiene dalyvavo atviroje pamokoje „Jauku būti šalia. Padėk kitiems – padėsi sau“. Tėveliai klausėsi paskaitos „Diskriminacijos pažinimas. Vertybių svarba šeimoje“, diskutavo šia tema su lektore V. Servutiene.

Ateityje bus organizuojami debatai „Priimk. Drąsink. Keiskis“, kuriuose dalyvaus keturios komandos: mokytojai, mokiniai, tėvai ir darbdaviai.

Projekto tikslas – atskleisti mokiniams stereotipų įtaką planuojant profesinę karjerą, suteikti tėvams žinių diskriminacijos ir lygių galimybių srityse, suvienyti mokytojus, mokinius, tėvus ir darbdavius plėtojant toleranciją, pagarbą žmogaus orumui, teisėms, šeimai.

Projektą gimnazijoje koordinuoja A.Mikalajūno informacijos centro vadovė Loreta Šuklienė.