Gimnazija – vėl Comenius projekte!

EU_flag_LLP_LT

Mūsų gimnazija vėl laimėjo Comenius projektų konkursą ir 2013 – 2015 m. kartu su Vokietijos (Realschule Tamm), Turkijos (Refhan Tumer Lisesi), Lenkijos (Gimnazjum Nr.6 Myslowice), Italijos (VII Instituto Comprensivo ,,G.A.Costanzo”), Ispanijos (I.E.S. Afonso X O Sabio) mokyklų bendruomenėmis vykdys bendrą veiklą, skirtą tolerancijos ugdymui.

Šio Comenius projekto tema „Destroying stereotypes, building a new Europe” (,,Sulaužykim stereotipus, kurkim naują Europą“).

Numatyta surengti susitikimus Italijoje (Sicilijoje), Vokietijoje, Turkijoje, Ispanijoje ir Lietuvoje. Viso projekto „Destroying stereotypes, building a new Europe” veiklos koordinatoriai yra Vokietijos atstovai. Mūsų gimnazijoje projektą koordinuoja paraišką konkursui parengusi anglų kalbos mokytoja metodininkė Ineta Leščiauskienė.

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, o „Mokymosi visą gyvenimą programą“ Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.