Ekonomikos pamoką vedė banko atstovės

prie pavadinimo

Siekiant skatinti mokinių domėjimąsi finansais, ugdant finansinio raštingumo įgūdžius ir keičiant pamokos formatą, Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos ekonomikos ir verslumo mokytojas Nerijus Šarauskas pamoką apie bankus ir jų teikiamas paslaugas pakvietė vesti Šiaulių banko Kelmės klientų aptarnavimo centro vadovę Rimą Jankauskienę ir vyresniąją kreditų vadybininkę Dalią Gajauskaitę.

Banko darbuotojos pristatė pirmų klasių gimnazistams įprastas banko veiklas, papasakojo apie kelionių ir gyventojų turto draudimus, kreditines ir debetines korteles, atsakingą skolinimąsi, investavimo galimybes, elektroninės bankininkystės paslaugas. Gimnazistai aktyviai dalyvavo diskusijoje, atsakinėjo į viešnių klausimus ir patys jų nestokojo, o banko atstovės aktyviausiems mokiniams įteikė dovanų.

Nerijus Šarauskas,
ekonomikos ir verslumo mokytojas