Kalėdų rytmetys

aDSC_1001

Kai pasaulis pasipuošia šerkšnu,
Į žemę atkeliauja Kalėdos…
Kai pasaulis pasipuošia šerkšnu,
Žmonių akyse spindi laimės žvaigždė…
Kai pasaulis pasipuošia šerkšnu,
Ant angelo sparnų Gerumas supasi…

Kalėdų rytmetį paskutiniąją 2012 metų mokslo dieną mūsų gimnazijoje organizavo mokytojas Svajūnas Klimas ir jo vadovaujami ketvirtos klasės gimnazistai bei mokytoja Vilma Paulauskienė kartu su savo mokinėmis.

 Gimnazistai ir mokytojai buvo pasveikinti trumpa poetine kompozicija „Ant angelo sparnų Gerumas supasi“, kurią parodė trečios gimnazijos klasės mokinės. Merginos skaitė savo kūrybą ir mėgino atsakyti į klausimą, kas yra gerumas. Vėliau skambėjo kalėdinės melodijos ir giesmės, poezijos posmai apie žmogaus gyvenimo trapumą, begalinį gerumą.

Gimnazijos bendruomenei šviesių Kalėdų bei gerų Naujųjų Metų palinkėjo direktorius Rimas Bielskis, o buvęs gimnazijos mokinys kunigas Egidijus Venckus, dabar reziduojantis bei studijuojantis Romoje, gimnazijos bendruomenei perskaitė laišką, kuriuo visus paragino prisiminti tikrąją Kalėdų šventės prasmę.