Gimnazistų sėkmė muzikinių kompiuterinių technologijų konkurse

DSCF3161

Balandžio mėnesį Kauno „Vyturio“ katalikiškoje mokykloje vyko respublikinis muzikinių kompiuterinių technologijų konkursas „Muzikos kūrimas ir sklaida mobiliems telefonams žiniatinklio erdvėje“. Jam kūrėjai pateikė savo sukurtų SMS signalų, žadintuvų ir mobiliųjų telefonų skambučių signalų pavyzdžius, kurie buvo patalpinti internete – už juos buvo balsuojama.

Konkurse sėkmingai pasirodė mūsų gimnazijos mokiniai Audinga Liekytė ir Tomas Kybartas. Audinga tapo nugalėtoja „Estetiškiausio signalo“ ir „Kūrybiškiausio signalo“ nominacijose ir pelnė diplomus, Tomas gavo konkurso rengėjų padėkos raštą „Už kūrybiškumą“. Sveikiname Audingą, Tomą ir jų mokytoją S.Klimą, dėkojame visiems, kurie internete balsavo už gimnazistų kūrinius.