„Judrioji savaitė“ gimnazijoje

101_3407

Visame pasaulyje spalio 7–13 dienomis vyksta „Judriosios savaitės“ („Move Week-2013“) sporto renginiai. Lietuvoje šios savaitės metu vyko per 200 sveikatingumo renginių, kuriuose dalyvavo daugiau kaip 2000 žmonių. Mūsų gimnazija – vienintelė rajono mokykla, užsiregistravusi dalyvauti šios savaitės, kurią Lietuvoje koordinuoja LKSKA „Nemunas“, renginiuose.

„Judrioji savaitė“ gimnazijoje buvo skirta futbolui: vyko tarpklasinės futbolo varžybos. Sužaista 16 susitikimų, įmušti 69 įvarčiai. Įdomu, kad vieną komandą sudarė vien merginos.

Pirmąją vietą laimėjo IVb klasės komanda, jos žaidėjas Kęstutis Valčiukas buvo ir pats rezultatyviausias turnyro futbolininkas, įmušęs net 11 įvarčių. II vieta atiteko IIb klasei, o III-ąją iškovojo merginų rinktinė. Prizais buvo apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai.

LKSKA „Nemunas“ suvenyrai įteikti kiekvienam varžybų dalyviui, medaliai ir taurės – nugalėtojams.

„Judriosios savaitės“ renginius mūsų gimnazijoje organizavo mokytojas Eugenijus Jafimovas.