Daily Archives: 2015-12-22

Festivalio „Muzikos dirižablis“ atgarsiai

PRIE PAVADINIMO

Visai neseniai mūsų gimnazijoje nuskambėjo tradicinis „gyvai“ grojančių jaunimo grupių festivalis „Muzikos dirižablis“ – jis gimnazijoje organizuojamas nuo 2007-ųjų metų!

Daugiau kaip dvi valandas žiūrovai galėjo klausytis įvairios muzikos: nuo lyriškos baladės iki trankaus roko! Džiugino ir stebino jaunųjų muzikantų, vokalistų profesionalumas, žanrų gausa, instrumentų įvairovė.

Iš Šiaulių į festivalį atvyko penki kolektyvai: Juliaus Janonio gimnazijos gitaros studijos grupė „Sweet Vibes“, kurios vadovas L.Tamošiūnas, Stasio Šalkauskio gimnazijos gitaros studijos grupė „Dynamic Flow“, vadovaujama V.Klumbytės, Dainų progimnazijos Gretos ir Mariaus duetas, vadovaujamas L.Tamošiūno, Šiaulių universiteto gimnazijos grupė „Ekstra“, kuriai vadovauja K.Stoškus, ir „Romuvos“ gimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestras „Romuva“, vadovaujamas R.Žukausko – šio vadovo kolektyvai dalyvavo visuose „Muzikos dirižablio“ festivaliuose!

Iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos į „Muzikos dirižablį“ atvyko grupė „Hamus“, vadovaujama E.Kablio. Pasirodė ir kelmiškių grupė „Akita“, kurioje muzikuoja buvęs mūsų gimnazistas L.Paulauskas ir dabar besimokantis gimnazijoje R.Kelpšas.

Joks „Muzikos dirižablis“ nevyksta be mūsų gimnazijos muzikantų – muzikos studijos „Obertonas“ narių ir jos vadovo bei festivalio sumanytojo mokytojo S.Klimo! Šiemet festivalyje dalyvavo, kūrinį paruošė ir muzikos studijos „Obertonas“ naujokai, tik šį rudenį pradėję repetuoti studijoje.

O festivalio baigiamąją dainą „Obertono“ muzikantai G.Šurna, M.Ralovėcas, G.Andrulis ir M.Jafimovas atliko kartu su grupės „Fire It Up“ lyderiu, kompozitoriumi, gitaristu ir gitaros pedagogu V.Jonušiu!

V.Jonušis vertino ir padėjo išrinkti geriausius festivalio muzikantus ir vokalistus: Loreną Masliankaitę (grupė „Hamus“), Gintarę Daknytę (pučiamųjų instrumentų orkestras „Romuva“), Ingą Nemeikšytę (grupė „Dynamic Flow“), Laimoną Paulauską (grupė „Akita“), Dovydą Vaitkų (grupė „Ekstra“), Gretą Trušytę (Gretos ir Mariaus duetas), Vaivą Adomavičiūtę (grupė Sweet Vibes“), Mantą Ralovėcą (muzikos studija „Obertonas“). Geriausiems atlikėjams V.Jonušis linkėjo sėkmės ir įteikė diplomus ir atminimo dovanas.

Pasidžiaugęs renginiu ir jaunųjų muzikantų puikiu grojimu, gimnazijos direktorius R.Bielskis visoms festivalyje dalyvavusioms grupėms ir jų vadovams įteikė padėkos raštus ir prizus.

„Muzikos dirižablį“ pilotavo ir šventę vedė mūsų gimnazistai: „lakūnas“ A.Druktenis ir „stiuardesė“ E.Sasnauskaitė. Šventės rėmėja (gimnazijos mokinių ir mokytojų kūrybos klubui „Hipokrenė“ laimėjus projektų konkursą) – Kelmės rajono savivaldybė.