Vasario 16-oji gimnazijoje

DSC_2544

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga mūsų gimnazistai piešė Vasario 16-ajai skirtus plakatus – jų paroda surengta antrame gimnazijos aukšte. Čia taip pat buvo galima pamatyti ir Nepriklausomybės Akto signatarų nuotraukas, ir „Lietuvos Aido“, kuriame Lietuvos Taryba paskelbė Lietuvos Nepriklausomybę, pirmąjį puslapį.

Vasario 16-osios proga į gimnaziją atvyko ir Lietuvos Respublikos Seimo narys profesorius Kęstutis Masiulis. Jis yra buvęs mūsų mokyklos mokinys. Susitikime su gimnazistais K. Masiulis kalbėjo apie nepriklausomybės ir laisvės svarbą valstybei, žmonėms. Diskusijoje buvo aptartos laisvo žmogaus galimybės, piliečių atsakomybė, pareigos.

Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo ir Vasario 16-ajai skirtame renginyje, kuris buvo organizuotas Kelmės kultūros centre.