Angliškos dainos konkurse skambėjo „Future hits“

IMG_9563

Kovo 22 dieną Tytuvėnų gimnazijoje vyko Kelmės rajono mokyklų angliškos dainos konkursas. Konkurse dalyvavo 5-8 ir 9-12 klasių mokiniai iš devynių rajono mokyklų. Mūsų gimnazijai atstovavo dvi grupės: I-II ir III-IV klasių mokiniai.

Komisija, kurią sudarė Kelmės rajono savivaldybės švietimo skyriaus, Meno mokyklos ir JAV ambasados atstovai, geriausia pripažino ir I vietą skyrė mūsų gimnazijos I-II klasių grupei (Kristina Žalandauskaitė, Milda Šuklytė, Mantas Ralovėcas, Gabrielius Šurna, Vilius Baltušis).

Kitai mūsų gimnazijos muzikantų ir šokėjų grupei (Matas Gerbenis, Urtė Simonavičiūtė, Gabrielė Musneckytė, Beatričė Raščiūtė, Gustė Kelpšaitė, Berta Balsytė, Tautvydas Čiapas, Toma Jakavičiūtė, Aurelija Kučinskaitė, Aistė Rimkutė, Rytis Vasiliauskas, Kristina Tolevičiūtė, Greta Valčiukaitė) skirtas specialus prizas už originalumą, išradingumą, entuziazmą ir kūrybiškumą.

Mokiniams konkursui pasiruošti padėjo gimnazijos anglų kalbos mokytojos ir muzikos mokytojas S. Klimas.