Išvyka į baigiamąjį projekto renginį

IMG_7540

Spalio 21 d. mūsų gimnazistai vyko į Vaikų iniciatyvos fondo projekto „Tavo žvilgsnis – 2011“ ir „Kalbų Kengūra – 2011“ baigiamąjį renginį, kuris vyko Vilniuje, Siemens Arenoje. Projekto nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, padėkos raštais, knygomis. Mangirdui Kazlauskui atiteko Auksinės Kengūros diplomas. Mokytojams įteikti pažymėjimai.

 Projekto „Tavo žvilgsnis – 2011“nugalėtojai

Brigita Mendelytė 2d – rusų kalba
Brigita Stonytė 2a      –  rusų kalba
Greta Gužauskaitė  4b– rusų kalba
Ignas Barauskas 2a    –  rusų kalba
Deividas Brazauskas 2a – anglų kalba.

 Projekto „Kalbų Kengūra – 2011“ nugalėtojai

 Anglų kalba

Deividas Brazauskas 2a
Dovydas Ražukas 2d
Karolis Račas 2a
Laurynas Zavadskis 2b
Mangirdas Kazlauskas 2b
Matas Gerbenis 2b
Rokas Vaitkus 3a
Simonas Urbelis 2d

Šiais metais projektas „Tavo žvilgsnis“ šventė dešimtmetį. Ta proga atvyko gausus būrys svečių: atlikėjų, rėmėjų ir partnerių. Gimnazistai stebėjo šventinį koncertą, kuriame dalyvavo dainų autorius ir atlikėjas Linas Adomaitis, instrumentinis trio: Chris Ruebens (gitara), Arnas Martinėlis (saksofonas), Vytautas Varanka (mušamieji), Agnė Šiaulytė, Vudis, Dūmas, Grūdas, Anatolijus, Milita, Ilja Aksionovas, grupė „Kvinta“, Vievio meno mokyklos, Vilniaus „Šaltinėlio“ bei „Medeinos“ mokyklų atlikėjai, grupė „The Deflux“.

Parašykite komentarą