Gimnazistai savanoriavo „Maisto banko“ akcijoje

visi copy

„Maisto banko“ akcija sulaukė naujų dosnumo rekordų – parduotuvių lankytojai visoje Lietuvoje paaukojo maisto už daugiau nei 1 mln. 230 tūkst. litų (beveik 357 tūkst. eurų). „Tokių sėkmingų rezultatų pasiekta augančio Lietuvos žmonių dosnumo, solidarumo, atjautos skurdžiau gyvenantiems dėka“, – teigia labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ vadovas Vaidotas Ilgius. Rudeninė „Maisto banko“ akcija įvyko 73 miestuose ir miesteliuose, kur dalyvavo bei aukojo beveik 140 tūkstančių žmonių. „Vertinant savanorių indėlį ir apskaičiavus „Maisto banko“ akcijos metu prekybos centruose išdirbtą laiką, susidaro įspūdingi skaičiai – savanoriško darbo vertė kasmet viršija milijoną litų“, – dėkodamas talkininkams sakė V. Ilgius. Šalyje maistą labdarai „MAXIMA“, „IKI“, „RIMI“ ir ,,NORFA“ parduotuvėse rinkti padėjo 7690 savanorių – visuomeninių organizacijų aktyvistų, jaunimo, socialiai atsakingo verslo bendrovių darbuotojų, mokinių.

Mūsų gimnazistai antrokai Laura Lideikytė, Jonas Levickas, Monika Tamkutė, Simona Korsakaitė, Gabrielė Nartautaitė, Greta Vasiliauskaitė, Gražina Rimkutė, Aurelija Dapnytė, Reda Surblytė, Eimantė Korytė, Kornelija Vyšniauskaitė ir trečiokai Aušra Norkutė, Ugnė Slunksnytė, Aleksandra Turskytė, Karolina Dališanskaitė, Laura Daunytė, Goda Pelenytė, Guoda Uckutė, Gintarė Valčiukaitė, Vaiva Ramanauskaitė spalio 17–18 dienomis „Norfoje“ kvietė pirkėjus nupirkti būtiniausių maisto produktų vargingiau gyvenantiems žmonėms. Per dvi dienas buvo paaukota 1069 vnt. (MAXIMOJE – 1480 vnt.) ilgai galiojančių maisto produktų. Tradiciškai žmonės daugiausiai aukojo kruopų, miltų, cukraus, konservų, aliejaus, makaronų. Maistas buvo perduotas vargingai gyvenantiems rajono žmonėms bei samariečių valgyklai.

Ačiū gimnazistams, prisidėjusiems prie kilnios akcijos.

Aurelija Grincevičienė,
etikos mokytoja