Gerumo savaitei pasibaigus

prie pavadinimo

Gruodžio 15-19 d. gimnazijoje vyko Gerumo savaitė. Mūsų gimnazija buvo priregistruota dalyvauti Maltos ordino pagalbos tarnybos inicijuojamame konkurse „Idėjos padėjėjos“, kuris yra skirtas paremti akciją „Maltiečių sriuba“. Tad keletas Gerumo savaitės renginių ir buvo skirta šiai akcijai. Per ilgąsias pertraukas antro aukšto koridoriuose vyko paroda – pardavimas. Čia buvo galima įsigyti saldumynų (juos kepė antrokės Aurelija Dapnytė, Jorūnė Antanaitytė, Gražina Rimkutė, Eimantė Korytė),  rėmelių fotografijoms (į akciją įsijungė jaunosios verslininkės ketvirtokės Skaistė Trijonytė ir Rūta Krikštanavičiūtė, vadovaujamos mokytojos Ilonos Sventickienės), vazoninių gėlių. Vieną dieną per ilgąją pertrauką pirmokės Fausta Tavoraitė, Meida Sapragonaitė, Ugnė Aleksiejūtė, Evelina Šimkutė, antrokai Monika Tamkutė, Sonata Pocinaitė, Laura Lideikytė, Jonas Levickas, trečiokė Aušra Norkutė, ketvirtokės Gintarė Danauskaitė, Mantė Monkevičiūtė, Deimantė Kazlauskaitė, Jūratė Petkevičiūtė ir Živilė Liutkutė paruošė mokytojams vaišių stalą – mokytojai vaišinosi mokinių išvirtais, iškeptais skanėstais, aukojo lėšų ir taip dalyvavo akcijoje „Maltiečių sriuba“. Penktadienį per antrąją pamoką  vyko Kalėdų rytmetis – koncertas.

Šių renginių metu buvo aukojami pinigai. Surinkta 230,52 litų. Pinigėlius skaičiavo ir nuoširdžiai visa šia akcija rūpinosi Jūratė Petkevičiūtė. Pinigai pervesti į Maltos ordino pagalbos tarnybos sąskaitą. Labai ačiū visiems, kurie aukojo pinigėlius.

Gerumo savaitės metu gimnazistai piešė atvirukus. Taip prisidėjome prie bendrumo akcijos „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“. Šią akciją jau devintus metus organizuoja Valstybinio psichikos sveikatos centro (VPSC) kolektyvas. Ypač aktyviai šioje akcijoje dalyvavo ketvirtokės  Aina Rudaitytė,  Orinta Sakaitė, Martyna Daunytė, Ligita Kuogaitė, pirmokai Aivaras Juozaitis,  Erika Staražinskytė, Kamilė Pociūtė, antrokė Toma Valinčiūtė. Dalis atvirukų kartu su labdara buvo perduoti Kelmės samariečių bendrijai. Prieš šventes sveikinimai kartu su dovanomis buvo išdalinti vienišiems žmonėms. Didžioji dalis atvirukų buvo nunešta į Kelmės slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių ir per šventes išdalinta ligoniams.

Į akciją „Gerumas mus vienija“, kurios metu buvo renkama labdara sunkiau gyvenantiems rajono žmonėms, labiausiai įsijungė mokytojai Vaida Karabienė, Snieguolė Zavadskienė, Virginija Rimkuvienė, Raimonda Andriuškienė, direktoriaus pavaduotoja Živilė Klimienė. Labdara buvo perduota Kelmės samariečių bendrijai, o paskui išdalinta tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

Organizuoti Gerumo savaitę padėjo ir trečiokė Karolina Žičkutė, antrokai Tomas Andrijauskas ir Mindaugas Samušas, pirmokė Ieva Dromantaitė, ketvirtokai Vilius Jezerskis, Deividas Šarlauskas, Gediminas Šimulis,  Edvinas Pokvytis.

Nuoširdus ačiū visiems, dalyvavusiems Gerumo savaitė renginiuose. Prasmingo visiems darbo, gražių idėjų naujaisiais metais!

Gerumo savaitės gimnazijoje organizatorė,
etikos mokytoja Aurelija Grincevičienė