Gimnazijos muzikantų sėkmė konkurse „Būk artistas“

prie pavadinimo

2015 m. balandžio 29 d. mūsų gimnazijoje vyko kasmetinis Kelmės rajono jaunųjų talentų konkursas ,,Būk artistas“, kuriame dalyvavo mokiniai iš rajono mokyklų. Buvo atliekama įvairių stilių muzika: nuo klasikinės iki populiariosios bei trankiosios – roko muzikos. Pasirodė ir šokių kolektyvas. Prizines vietas užėmė Elvyravos pagrindinės mokyklos solistas Žilvinas Kreimeris (III vieta), Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokinys Armandas Druktenis (II vieta), merginų duetas iš Kražių gimnazijos Inesa Bumblauskaitė ir Dovilė Elena Šimkutė (I vieta) ir Kelmės meno mokyklos varinių pučiamųjų instrumentų kvintetas (I vieta).

Konkurso laureatais tapo Kelmės ,,Aukuro“ vidurinės mokyklos solistė Guoda Valošinaitė ir Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos muzikos studija ,,Obertonas“, kurioje muzikuoja Gabrielius Šurna, Mantas Ralovėcas, Grigas Andrulis ir Matas Jafimovas.

Gabrielius Šurna

1buk art 2015