Gimnazijos muzikantų sėkmė respublikiniame konkurse

prie pavadinimo

2015 m. lapkričio 26-ąją į Kaune organizuotą respublikinį solistų ir vokalinių ansamblių konkursą „Dainų mozaika“, skirtą pedagogo, choro vadovo Leono Ulevičiaus 80-osioms gimimo metinėms, suvažiavo jaunieji atlikėjai iš įvairių šalies miestų: Birštono ir Tauragės, Alytaus ir Kretingos, Jonavos ir Druskininkų, Vilniaus, Kėdainių, Kauno…

Į šį konkursą vyko ir mūsų gimnazijos muzikos studijos „Obertonas“ muzikantai Gabrielius Šurna, kuris dalyvavo kaip solistas, o jam pritarė ir akompanavo Mantas Ralovėcas, Grigas Andrulis ir Marius Sakalauskas.

Konkurse skambėjo daug įdomių, sudėtingą repertuarą atliekančių ansamblių. Mūsų gimnazistai išsiskyrė originalumu ir tuo, kad atliko vieną savos kūrybos kompoziciją. „Obertono“ solistas ir muzikantai neliko nepastebėti – juos įvertino kompetentinga komisija, skyrusi garbingą trečią vietą.

Sveikiname muzikantus ir jų muzikos mokytoją Svajūną Klimą!

1