„Maisto banko“ akcijoje savanoriavo gimnazistai

prie pavadinimo

Kovo 18-19 dienomis parduotuvėse finišavusi priešvelykinė „Maisto banko“ akcija nepasiturinčiųjų maitinimui sukrovė naują aruodą. Dvi dienas maisto aukoję geradariai „Maisto banko“ akcijos savanoriams visoje Lietuvoje perdavė 326 tūkstančius įvairių ilgai negendančių maisto produktų. Šios paramos vertė – daugiau nei 304 tūkst. Eurų!

Mūsų gimnazistai dvi dienas budėjo naujojoje „Maximoje“ ir kvietė žmones aukoti maisto produktų sunkiau gyvenantiems Kelmės krašto žmonėms. „Maisto banko“ akcijoje dalyvavo pirmokai Grišiūtė Agnė, Andriuškaitė Vasarė, Tijunaitytė Vita,  Mankevičiūtė Deimantė; antrokai Atkočaitytė Kornelija, Grišiūtė Evelina, Dzevintauskaitė Goda, Ežerskytė Aistė, Mockutė Vaiva, Žalpytė Viktorija, Kislauskaitė Gustė, Juškutė Žyginta, Kušeliauskytė Gabija, Kančiauskytė Gintarė, Norkutė Monika, Tavoraitė Fausta, Rukas Neilas, Augustytė Monika, Klimaitytė Gintarė; trečiokai Vyšniauskaitė Kornelija, Surblytė Reda, Lideikytė Laura,  Minelgaitė Rasa, Žiauberis Valentinas, Levickas Jonas, Rakauskas Erlandas, Strelkauskis Danielius, Rimkus Erikas. Kelmėje prekybos centruose „Maxima“ ir „IKI“ paaukota 1481 vnt. ilgai negendančių produktų

Nuoširdžiai dėkojame prisidėjusiems prie šios akcijos: ir gimnazistams, ir visiems aukojusiems.

Aurelija Grincevičienė,
vyresnioji etikos mokytoja