Ekonomikos žinių konkursas J. Graičiūno gimnazijoje

IMG_2585

Balandžio 8 d. Kelmės J. Graičiūno gimnazija sukvietė rajono mokyklų 9–10 klasių mokinius į ekonomikos žinių konkursą. Šešių rajono mokyklų mokiniai ekonomikos žinias atskleidė atlikdami tris užduotis, kurias konkursui parengė Šiaulių universiteto Ekonomikos katedros docentai Henrikas Karpavičius bei Solveiga Skunčikienė.

Konkurse dalyvavo 15 geriausiai rajone ekonomiką išmanančių mokinių, kurie ne tik atliko testo užduotis bei sprendė uždavinius, tačiau ir analizavo situaciją. Mūsų gimnazijai atstovavo Paulina Baltrušaitytė, Monika Akstinaitė, Titas Suveizdis, Deividas Valiuška, Kamilė Jurgilaitė, Dominykas Apočkinas, Aušrinė Mickūnaitė. Geriausiai konkurse sekėsi Tytuvėnų gimnazijos gimnazistei Živilei Minčinauskaitai. Jai atiteko pagrindinis prizas. Konkurse prizines vietas taip pat užėmė Kelmės J.Graičiūno gimnazijos pirmos klasės mokiniai Monika Akstinaitė, Titas Suveizdis, Deividas Valiuška bei Elvyravos pagrindinės mokyklos dešimtokas Tautvydas Šarauskas.

Konkursą organizuoti padėjo J. Graičiūno gimnazijos ekonomikos ir verslumo mokytojas Nerijus Šarauskas, Šiaulių universiteto ekonomikos katedros atstovai, Kelmės profesinio regimo centro Tytuvėnų skyriaus ekonomikos ir verslumo mokytoja Rasa Martinkienė, rajono ekonomikos mokytojų metodinis būrelis, Kelmės suaugusiųjų mokymo centras.

Konkurso rėmėjų – UAB „Antivis“, UAB „Etovis“, kaimo turizmo sodybos „Raganynė“, Nerijaus Šarausko vertimų biuro – dovanomis džiaugėsi visi konkurso dalyviai! Nuostabias atminimo dovanas pagamino medžio meistrai iš „Kelmas.lt“. Įteikus dovanas, J.Graičiūno gimnazijos padėkos raštus, buvo vaišintasi tortu, skirtu specialiai šiai progai. Pasak Šiaulių universiteto Ekonomikos katedros docento dr. Henriko Karpavičiaus, šis renginys yra aukšto lygio ir parodo, kad Kelmės rajone yra ekonomiką išmanančių ir ja besidominčių mokinių, o tai didelis juos mokančių, kvalifikuotų mokytojų nuopelnas.

Konkurso organizatoriai tikisi, kad kitąmet konkurse dalyvaus daugiau mokinių, nes mūsų rajone yra nemažai gimnazijų bei pagrindinių mokyklų, kuriose mokosi ekonomika besidomintys ir jos besimokantys mokiniai.

Nerijus Šarauskas
Ekonomikos ir verslumo mokytojas