Dalyvavome akcijoje „Jiems reikia mūsų pagalbos“

prie pavadinimo

 

Gruodžio mėn. Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokiniai dalyvavo labdaros – savanorystės akcijoje ,,Jiems reikia mūsų pagalbos“. Mokiniai kepė pyragus, juos pardavė mokykloje, o surinktas lėšas aukojo kilniam tikslui: gimnazistų taryba pasiūlė visoms klasėms prisidėti ir paaukoti pinigėlių ar maisto gyvūnų globos namams.

Gruodžio 8 ir 18 dieną, prieš artėjančias šventes, kartu su savo mokytojomis gimnazistai vyko į ,,Šiaulių letenėlės“ gyvūnų prieglaudą, čia pamatė, kaip dirbama su beglobiais gyvūnais, be to, galėjo pavedžioti, pažaisti su prieglaudoje gyvenančiais šuneliais. Žinoma, negalėjome atsispirti nepaėmę pačių mažiausiųjų gyvūnėlių į savo glėbį. Supratome, kad gyvūnai taip pat kaip ir mes, žmonės, trokšta dėmesio, meilės, užuojautos.

Džiugu, kad atsiranda beglobiams gyvūnėliams neabejingų žmonių, kurie paremia šią įstaigą ar net priglaudžia gyvūnus savo namuose.

Gabija Venckutė
Eglės Vaištaraitės ir Vitalijos Jokubaitytės nuotraukos