Šimtas dienų iki egzaminų!

prie pavadinimo_1024x683

Vasario 25 dieną gimnazijoje vyko ketvirtokams skirta Šimtadienio šventė. Džiugu, kad šią progą, priešingai nei 2021 metais, paminėti mokiniai galėjo ,,gyvai” mokyklos aktų salėje. Šių metų Šimtadienio tema – Kazino, tad salės dekoracijos – įvairiaspalviai balionai, kortos, lemiančios sėkmę, – suteikė būtent tokią atmosferą.

Renginį organizavo trečių klasių gimnazistai, o jo vedėjos buvo Milanta Sutkutė, Saulė Jankeliūnaitė ir Gabija Lentinaitė. Šventės metu sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Rimas Bielskis, o vėliau ketvirtokai turėjo atlikti įvairias užduotis, paruoštas renginio organizatorių. Tada abiturientams buvo įteikti pusatestačiai ir dovanėlės. Pasveikinti buvo ir ketvirtokų auklėtojai.

Renginį savo muzikiniais pasirodymais papuošė gimnazijos muzikos studija ,,Obertonas”, o antrajame mokyklos aukšte stovėjo foto sienelė, prie kurios buvo galima įsiamžinti.

Visa gimnazijos bendruomenė linki ketvirtokams sėkmingos būsimos brandos egzaminų sesijos!

Agnė Ralovėcaitė