Gimnazijoje vyko ekonomikos žinių konkursas

prie pavadinimo (13)_1024x768

Kelmės Jono Graičiūno gimnazijoje jau aštuntą kartą vyko Kelmės rajono mokyklų I-II (9-10) klasių mokinių ekonomikos žinių konkursas. Šiemet jame dalyvavo dvi dešimtys Kelmės J. Graičiūno, Užvenčio Šatrijos Raganos ir Tytuvėnų gimnazijų mokinių.

Konkursą organizuoja Kelmės J. Graičiūno gimnazija, Vilniaus Universiteto Šiaulių akademija, Šiaulių regiono ekonomistų asociacija, Kelmės rajono švietimo pagalbos tarnyba.

Šiemet konkurse Šiaulių regiono ekonomistų asociacijos įsteigtą piniginį prizą laimėjo Ia klasės mokinė Orinta Jankauskaitė, kurios esė apie ekonominę situaciją regione komisija pripažino geriausia. Šiaulių banko prizas atiteko Ib klasės gimnazistei Amirai Lindaitei. Sveikiname konkurso dalyvius ir laimėtojus!

Nerijus Šarauskas,
ekonomikos ir verslumo mokytojas metodininkas