Laimėtas stalo futbolo stalas

_IMG_3375

Gimnazijos IIb klasės komanda – Guoda Andrulytė, Tomas Bagdonavičius, Matas Gerbenis, Mangirdas Kazlauskas, Morta Gerbenytė, Raminta Gencevičiūtė, Indrė Mundinaitė, Urtė Simonavičiūtė, Martyna Vidugirytė, Laurynas Zavadskis – vadovaujama chemijos mokytojos Jurgitos Jafimovienės, dalyvavo VšĮ „Sveiko vaiko institutas“ organizuotame mokinių konkurse „Eilėmis prieš chemiją žemės ūkyje“. Konkurse dalyvavo 15 Lietuvos mokyklų. Dalyviams reikėjo sukurti keturių eilučių eilėraštį apie taršą žemės ūkyje bei nufilmuoti, kaip jį deklamuoja. Gimnazijos komandos filmukas komisijos narių ir svetainės lankytojų buvo įvertintas geriausiai – laimėta pirmoji vieta. Prizas – stalo futbolo stalas Garlando G-2000 Evolution – padovanotas mūsų gimnazijai!

Visi finalininkai pakviesti į Foosin stalo futbolo klubą Vilniuje, kur profesionalūs žaidėjai supažindino su žaidimo taisyklėmis. Žaisti bus tikrai smagu!