Sėkmė Angliškos dainos konkurse

SAM_1569

Vasario 14 dieną Tytuvėnų gimnazijoje vyko jubiliejinis Angliškos dainos konkursas, jau penktą kartą sukvietęs jaunuosius dainininkus iš viso Kelmės rajono. Šiemet buvo renkama gražiausia meilės daina. Pasižiūrėti renginio atvyko ir Kelmės rajone besisvečiuojanti Amerikos ambasadorė Lietuvoje Anne E. Derse, kuri visus nustebino savo puikiu pasveikinimo žodžiu lietuvių kalba.  Mūsų gimnazijai atstovavo Aurelijos  Kučinskaitės ir Lauros Macijauskaitės merginų duetas, joms padėjo Urtė Simonavičiūtė, Laurynas Sventickas, taip pat grupė „Lovely lovers who love lovely love“ (Julija Skardžiūtė, Gintarė Umantaitė, Liucija Alubickytė, Fausta Marija Leščiauskaitė, Faustas Venckus, Rytis Vasiliauskas),  kurios pasirodymas, komisijos nuomone, buvo išskirtinis ir mūsiškiai atlikėjai laimėjo pirmą vietą vyresniųjų klasių grupėje. Sveikiname!