Teatro pamokos

101_1673

Gimnazijoje tęsiasi projektas „Negaišk laiko patyčioms! Tu gali kurti“. Prieš mėnesį vyko Teatro pamokos. Jas vedė režisierė, aktorė Violeta Mačiulienė. Gimnazistams įdomu buvo susipažinti su teatro bei aktoriaus darbo subtilybėmis: kūno paruošimu, scenos judesiu, kūno kalba, mimika, akių kontaktu, žvilgsniu ir t.t. Užsiėmimų metu mokiniai gavo užduotį kurti etiudus mini spektakliukui. Facebook sienoje skelbė savo sukurtus etiudus. Šio konkurso nugalėtoja tapo Greta Bukantytė (4c kl.), pateikusi savo idėją ir gavusi daugiausia balsų. Idėją įgyvendinti atvyko režisierė Violeta Mačiulienė: kartu su mokyklos mokinais, jų tėveliais ir mokytojais buvo  surežisuotas  etiudas. Tikimės, kad jį suvaidinti puikiai pavyks baigiamojoje projekto šventėje Panevėžio J.Miltinio dramos teatre.

TC vadovė Albina Rimšienė