Pažįstame savo gimtinę!

DSCF3617

2012 m. kovo 21 d. Kelmės krašto muziejuje vyko tradicinis konkursas ,,Mano gimtinė“. Jame dalyvavo Kelmės rajono mokyklų 6-9 klasių mokiniai.

Konkurso metu buvo pateiktos įvairios užduotys apie Kelmės istoriją ir mūsų krašto žymius žmones. Reikėjo atlikti testą, įvardinti apibūdintą asmenybę, atsakyti į pateiktus klausimus, žemėlapyje rasti ir atpažinti užšifruotus objektus.

Mūsų gimnazijos komanda puikiai atliko gautas užduotis ir laimėjo pirmąją vietą, į gimnaziją parnešė konkurso rengėjų – rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, istorijos mokytojų metodinio būrelio, Kelmės krašto muziejaus – dovanų ir padėkos raštų.

J. Graičiūno gimnazijai atstovavo Ia klasės mokinės Rasuolė Jautakytė, Viktorija Povilaitytė ir Monika Tallat-Kelpšaitė, pasiruošti konkursui joms padėjo istorijos mokytojos Reda Sakalauskienė ir Rima Servienė.