ATVIRŲ DURŲ SAVAITĖ-2012 KELMĖS J.GRAIČIŪNO GIMNAZIJOJE GEGUŽĖS 7-11 DIENOMIS

gimlogo

PIRMADIENIS (GEGUŽĖS 7 D.) MATEMATIKOS IR SPORTO DIENA

9 val. jaunųjų matematikų ir sportininkų iš Kelmės, Raseinių, Šiaulių rajono varžybos, skirtos buvusio gimnazijos matematikos ir kūno kultūros mokytojos A.Pociaus  atminimui.

ANTRADIENIS (GEGUŽĖS 8 D.) GIMNAZISTO DIENA

9 val. prasidės gimnazistų savivaldos dienos renginiai.

TREČIADIENIS (GEGUŽĖS 9 D.) BŪSIMŲJŲ GIMNAZISTŲ DIENA

10 val. būsimiesiems trečiokams (11-okams) bus pristatytos vidurinio ugdymo programos, kurias siūlo gimnazija, dvejų metų ugdymo planų sudarymo principai. Mokiniams iš kitų mokyklų bus surengta ekskursija po gimnaziją.

12 ir 17 val. (atvykite, kada Jums patogiau) laukiame visų, norinčių mokytis gimnazijos 1-4 (9-12) klasėse, bei jų tėvelių. Pristatysime Jums gimnaziją, pasitarsime dėl ugdymo proceso, būsimųjų auklėtojų (aktų salėje, IV aukšte).

KETVIRTADIENIS (GEGUŽĖS 10 D.) MENŲ DIENA

11.40 val. mokinių ir mokytojų kūrybinių darbų parodos atidarymas (Informacijos centre).

12 val. gimnazijos Leidybos centro darbų pristatymas ir „Obertono“ koncertas (aktų salė).

PENKTADIENIS (GEGUŽĖS 11 D.) PADĖKOS DIENA

12 val. Padėkos šventė visiems, garsinusiems gimnazijos vardą olimpiadose, konkursuose, festivaliuose, varžybose, rėmusiems gimnazijos bendruomenės kūrybines idėjas ir projektus!

JAU PRIIMAMI PRAŠYMAI MOKYTIS 1-4 (9-12) GIMNAZIJOS KLASĖSE!

Maloniai kviečiame dalyvauti

Kelmės Jono Graičiūno  gimnazijos organizuojamos Atvirų durų savaitės renginiuose, kurių metu sužinosite, kaip gyvena, mokosi, kuria gimnazijos bendruomenė.