Gimnazistai dalyvavo „Maisto banko“ akcijoje

maisto bankas

Balandžio 12–13 d. vyko pavasario „Maisto banko” akcija. Ši labdaringa iniciatyva rengiama jau penkioliktąjį kartą. Akcija „Maisto bankas“ pradėta rengti 2003 metais, nuo 2009 metų ji rengiama du kartus per metus. Šįkart maistas nepasiturintiems buvo renkamas visoje šalyje – akcija apėmė 62 miestus. Vykdant „Maisto banko” akciją šiemet dalyvavo 282 nepasiturinčiais besirūpinančios organizacijos. Prekybos centruose pirkėjus pasitiko daugiau nei 6000 savanorių. Tarp jų buvo ir mūsų gimnazistai pirmokai Aušra Norkutė, Adelė Zdanavičiūtė, Martynas Petkevičius, antrokės Viktorija Povilaitytė, Monika Tallat–Kelpšaitė, Felicija Girjotaitė, Patricija Liucija Gedminaitė, Gintarė Danauskaitė, Jūratė Petkevičiūtė, trečiokės Dovilė Norkutė ir Inesa Norkūnaitė. Gimnazistai Kelmės „Maximoje“ prašė žmonių paaukoti maisto skurdžiau gyvenantiems mūsų rajono žmonėms. Iš viso per akciją buvo suaukota 847 vienetai ilgai negendančių maisto produktų.

Poetė Janina Degutytė eilėraštyje „Gerumas“ rašė: Gerumas gerumas gerumas – / Pirmapradis nebūtas ir užmirštas…/ Įrašysiu tave / Į Raudonąją knygą…

Tačiau kol yra tokių žmonių, kaip šie pasiryžę padėti gimnazistai, to daryti nereikės. Ačiū jiems.