Amatų ir draugystės ratas

103_2622

Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos bendruomenė dalyvauja visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projekte „Kartu smagiau“. Projektą parengė Technologijų centro vadovė Albina Rimšienė.

Pirmoji projekto veikla – vasaros ir poilsio stovykla „Amatų ir draugystės ratas“.  Dienos stovykloje prabėgo greitai. Mokėmės įvairių amatų, darėme rankdarbius. Stovyklos metu vijome juostas, siuvome maišelius, tekinome grybukus ir kt. Nenuilstamai žaidėme tinklinį, kitus žaidimus.  Linksmiausios dienos buvo turistiniame žygyje. Plaukėme baidarėmis Dubysos upe. Nuplaukę į numatytą vietą, pasistatę palapines, apsigyvenome gamtoje. Žygio dalyviai rinkome vaistažoles, maitinomės sveiku maistu, sportavome, kaitinomės indėniškoje pirtyje ir maudėmės Dubysoje. Vakare linksminomės prie laužo kalbėjomės, dainavome. Paskutiniąją dieną Technologijų centre kepėme sveikuolišką pyragą.

Už stovykloje turiningai  praleistą laiką dėkingi mokytojams Albinai Rimšienei, Valerijui Paulioniui, Irenai Arlauskienei ir kt.

 [nggallery id=35]

Stovyklos dalyvė Gintautė Laurinavičiūtė