Mokytojų dienos šventė

hortenzija

Mokytojų dieną mūsų gimnazijos mokytojus prie paradinių durų pasitiko ketvirtokai su spalvingu plakatu „AČIŪ“. Tądien mokytojus sveikino ir jiems dėkojo visų klasių atstovai. Pirmokai jiems dovanojo pačių padarytas raudonas gėles ir rašymo priemones, sakė šiltus sveikinimo žodžius ir deklamavo eilėraščius. Antrokai padainavo savo sukurtą dainą, padovanojo mokytojams rudens spalvomis švytintį plakatą ir raudonskruosčių obuolių pilnas pintines. Trečiokai, sveikindami mokytojus, dovanojo ir vazoninę gėlę, o abiturientai vaišino mokytojus savo pačių keptais „Trupininiu dešimtukų“, „Saldžiųjų mokslo vaisių“ ir kitokiais pyragais, pateikė jų receptus. Mokytojams buvo pademonstruotas abiturientų sukurtas vaizdo filmukas, kuriame šiltais ir nuoširdžiais žodžiais mūsų gimnazistai linkėjo savo mokytojams laimės, džiaugsmo, ištvermės, kantrybės, sveikatos, dėkojo už jų sunkų ir prasmingą darbą.

Tądien tradiciškai visas pamokas vedė ketvirtokai, galėję pajusti mokytojo profesijos subtilybes. Kaip teigė viena abiturientė, užteko vienos dienos suprasti, koks nelengvas, įtemptas ir atsakingas yra mokytojų darbas.

 

„Trupininio dešimtukų“ pyrago receptas

Tešlai:
250 gramų mokymosi vakarų, 50 gramų konspektų, didelis pasitikėjimas savimi

Įdarui:
400 gramų knygų skaitymo, 5 kupini valgomieji šaukštai kartojimo, puodelis sėkmės

Skanaus!