Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

aidas_laikrastis

Šiais metais pirmų ir antrų klasių gimnazistai per pilietiškumo pamokas kartu su mokytoju kalbėjosi apie Vasario 16-osios reikšmę Lietuvai, apie Nepriklausomybės Akto signatarus ir jų indėlį ruošiant ir skelbiant šį svarbų mūsų šaliai dokumentą. Buvo parengtas stendas, kuriame gimnazistai galėjo pamatyti Vasario 16-osios aktą pasirašiusius signatarus. Trečių klasių gimnazistai dalyvavo srautinėje istorijos pamokoje, kurios metu buvo žiūrimas ir aptariamas dokumentinis filmas „Vasario 16-oji: mįslės ir atradimai“. Ketvirtų klasių mokiniai Vasario 16-osios akto pasirašymo aplinkybes ir šio dokumento reikšmę analizavo istorijos pamokų metu. Visi galėjome dalyvauti ir renginyje, kurį šia proga organizavo Kelmės kultūros centras.

 Istorijos mokytoja Reda Sakalauskienė