Savaitė, skirta Kovo 11-ajai

PRIE PAVADINIMO

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti gimnazijoje šventinę savaitę vyko tradicinė viktorina pirmų klasių gimnazistams. Šiais metais ji buvo skirta Kelmės miesto 530 metų jubiliejui. Iš trijų narių sudarytos pirmokų komandos atliko istorijos testą iš Kelmės miesto istorijos ir dabarties, praktines užduotis žemėlapyje – jame reikėjo atpažinti svarbiausius Kelmės miesto objektus – bei pristatė namų darbus tema „Ką aš norėčiau parodyti į Kelmę atvykusiam svečiui“. Geriausiai sekėsi Id klasės komandos nariams I.Ivanauskytei, J.Levickui ir G.Šarlauskytei: jie 0,5 taško aplenkė Ic klasės komandą ir laimėjo I vietą. Šie mokiniai kovo 13 dieną atstovavo gimnazijai rajoninėje viktorinoje ,,Kelmei 530“, kuri vyko Kelmės krašto muziejuje, ir užėmė II vietą.

Šventinę savaitę žemesniųjų klasių gimnazistai kūrė plakatus, skirtus Kovo 11-ajai paminėti, III-IV klasių gimnazistai per istorijos pamokos diskutavo apie Kovo 11-osios reikšmę kiekvieno Lietuvos piliečio gyvenime.

 Rima Servienė,
istorijos mokytoja metodininkė

IMG_5188[1]