ATVIRŲ DURŲ SAVAITĖS-2014 RENGINIAI

gimlogo

Visus, norinčius susipažinti su gimnazijos veikla, kviečiame dalyvauti Atvirų durų savaitės, kuri vyks 2014 m. gegužės 2 – 8 d., renginiuose!

Gegužės 2- oji (penktadienis) – GIMNAZISTO DIENA

9 val. gimnazistų savivaldos renginiai. Gimnazistų Prezidento, šauniausios klasės rinkimai. Nominacijų dalybos.

Gegužės 5-oji (pirmadienis) – MATEMATIKOS ir SPORTO DIENA

9 val. buvusio gimnazijos kūno kultūros ir matematikos mokytojo Antano Pociaus atminimui skirtos sporto varžybos ir matematikos turnyras 8-9 klasių mokiniams.

Gegužės 6- oji (antradienis) – BŪSIMŲJŲ GIMNAZISTŲ DIENA

10 val. būsimiesiems trečiokams (11-okams) bus pristatytos vidurinio ugdymo programos, kurias siūlo gimnazija, dvejų metų ugdymo planų sudarymo principai. Mokiniams iš kitų mokyklų bus surengta ekskursija po gimnaziją.

12 val. laukiame visų, norinčių mokytis gimnazijos 1-4 (9-12) klasėse, bei jų tėvelių. Pristatysime Jums gimnaziją, pasitarsime dėl ugdymo proceso, būsimųjų auklėtojų (aktų salėje, IV aukštas).

Gegužės 7-oji (trečiadienis) – MENŲ DIENA

10.40 val. IVc klasės mokinės Ramintos Grencevičiūtės dailės darbų parodos atidarymas (II aukštas).

12 val. gimnazijos Leidybos centro darbų pristatymas aktų salėje.

Gegužės 8-oji (ketvirtadienis) – PADĖKOS ir MUZIKOS DIENA

12 val. Muzikos studijos „Obertonas“ koncertas.

Padėkos šventė visiems, garsinusiems gimnazijos vardą olimpiadose, konkursuose, festivaliuose, varžybose, rėmusiems gimnazijos bendruomenės kūrybines idėjas ir projektus! A.Mikalajūno, „Mokslo“, „Hipokrenės“, „Muzikos“, „Amatų“, „Sporto“ premijų įteikimas.

Nuo 2014 m. rugsėjo 1-osios kviečiame mokytis 1-4 (9-12) klasėse! Prašymai jau priimami. Mūsų adresas ir telefonai: Raseinių 1, Kelmė; tel.: 8-427 61195 (direktorius), 61196 (direktoriaus pavaduotojos).