Gimnazistai muzikavo Gatvės muzikos dieną

prie pavadinimo

Nuo 2007 metų pirmąjį gegužės šeštadienį dainų autoriaus ir atlikėjo Andriaus Mamontovo kvietimu profesionalūs muzikantai ir mėgėjai plūsteli į Lietuvos miestų ir miestelių gatves, kiemus, skverus ir aikštes. Tai laisvos kūrybos, muzikantų ir visuomenės bendravimo šventė.

Kelmė – taip pat ne išimtis, čia Gatvės muzikos diena minima kasmet nuo 2008-ųjų  metų. Šiemet, gegužės 17–ąją, jau ketvirtąjį kartą aikštėje prie Kultūros centro žmonės susirinko pasiklausyti jaunimo atliekamos muzikos bei stebėti jau tradicija tapusių linijinių šokių.

Savo muzika ir dainomis žiūrovus džiugino J. Graičiūno gimnazijos muzikos studijos  „Obertonas“ nariai Simonas Klimas, Tautvydas Čiapas, Laimonas Paulauskas, Daumantas Krugliakovas, Matas Jafimovas, Aušrinė Dapnytė, Saulius Kasparavičius. Grojo ir dainavo mūsų gimnazistai Mantas Ralovėcas, Gabrielius Šurna, Sigitas Jokubaitis.

Šventės metu linijinius šokius bendromis jėgomis demonstravo vadovės Dijanos Bakšienės suaugusiųjų ir merginų kolektyvai.

Emilija Sasnauskaitė