ESF Akademijos mokslo metų pabaiga

prie pavadinimo

Į ESF Akademijos vasaros festivalį Guostos poilsiavietėje (Prienų raj.) gegužės 22-23 dienomis paminėti mokslo metų pabaigos sugūžėjo net 150 mokinių ir mokytojų iš visos Lietuvos. ESF Akademijos veiklose dalyvauja net 48 Lietuvos gimnazijų komandos! Šio festivalio metu apdovanoti aktyviausieji ESF Akademijos moksleiviai, kurie per praėjusius mokslo metus susipažino su Europos socialinio fondo (ESF) veiklomis ir projektais, atliko įvairias užduotis, stebėjo interaktyvias paskaitas, pildė gerų darbų žemėlapį (www.esfzemelapis.lt). Mūsų mokyklos komanda šiemet baigė II kursą. Į festivalį vyko mūsų gimnazistai Algirdas Jasaitis, Vaiva Iždonaitė, Karolina Jakavičiūtė, Žiedė Mėlinytė ir mokytoja Albina Rimšienė.

Festivalio metu pristatyta ESF Akademijos moksleivių parengta knyga, kurioje ESF projektų dalyvių sėkmės istorijos bei moksleivių sukurti pasakojimai ir iliustracijos. Dalyviai turėjo galimybę dalyvauti įvairiausiose veiklose – jų laukė pažintys su dar negirdėtais ESF projektais, pramogos, muzika, šokiai ir dainos. Čia buvo pirštais piešiami nuostabiausi paveikslai, varžomasi protmūšyje, žaidžiamas neįtikėtino dydžio Twisteris, krepšinis ir tinklinis. Visus sužavėjo jaunųjų mokslininkų pasirodymas bei šokių pamokos su garsiuoju Skruzdėliuku! Vakare visus džiugino Sucha’a’trip ir Blues Makers pasirodymai bei diskoteka iki paryčių. Buvo smagu ir nepamirštama!

Albina Rimšienė